Maść i żel Detramax opinie po wielkim zawodzie

Od dawna mam problem z żylakami na nogach. Pierwsze zmiany zacząłem obserwować około cztery lata temu. Na początku pojawiły się niewielkie zgrubienia żył. W dalszym okresie zgrubienia robiły się coraz większe ale fizycznie czułem się dobrze pozostawał jedynie problem natury estetycznej.

Jednak rozwiązanie go było proste wystarczyło założyć długie spodnie i problem przestawał istnieć. Jednak na przełomie ostatniego roku czasu, żylaki zaczęły mnie boleć. Ogólnie bolały mnie nogi. Było to więcej niż uciążliwe ponieważ pracuję fizycznie i większość czasu stojąc. Dlatego też postanowiłem coś z tym zrobić. Boję się jednak operacji i tak poważnych ingerencji, dlatego też postanowiłem kupić produkt w pobliskiej aptece.

Lek, który mnie zawiódł

Kupiłem Detramax z nadzieją, że pomoże mi w moim problemach z  żylakami.

Detramax opinie

Jest to lek w formie tabletek, który łyka się doustnie dwa razy dziennie. Stosowałem go przez dwa miesiące jednak nie zobaczyłem żadnych trwałych efektów. Być może obrzęk nóg lekko się zmniejszył jednak główny problem pozostał w niezmienionym stanie. Nogi bolały mnie tak samo jak przedtem a lekarstwo w żaden sposób na to nie pomagało. Wtedy też zwiększyłem dawkowanie lekarstwa jednak na nic się to zdało po prawie trzymiesięcznej kuracji zdecydowałem się zrezygnować ze środka jakim jest Detramax i poszukać czegoś innego.

Moje testy z Varosin Forte Max

Obecnie od ponad dwóch miesięcy stosuje Varosin Forte Max, jest to preparat, który poleciła mi znajoma, która boryka się z podobnymi problemami. Jest to specjalny krem, który wciera się dwa razy dziennie.

Varosin opinie

Na początku nie wierzyłem, żeby krem byłby w stanie mi pomóc. Jednak po pierwszym tygodniu stosowania pojawiły się delikatne zmiany. Żylaki stały się jakby mniejsze a moje nogi jakby lżejsze. W drugim tygodniu terapii ból, który mi doskwierał zmniejszył swoje natężenie. Przyjąłem to ze znaczą ulgą myśląc, że tu kończy się możliwość preparatu. Jednak po upływie dwóch miesięcy widzę, że dzięki preparatowi poprawiło się krążenie krwi, dzięki czemu żylaki stał się mniej widoczne. Nie wstydzę się już chodzić w spodenkach, czuję się bardziej rześki i wypoczęty.