Żel Savarix. Opinie po stracie moich pieniędzy

Hej! Nazywam się Agata, pochodzę z Małopolski i jestem matką dwójki dzieci. Od momentu, kiedy zaszłam w ciążę doskwiera mi znana paniom w moim wieku dolegliwość. Mowa o żylakach. Z żylakami mam do czynienia od poczęcia pierwszego dziecka – miałam wtedy 31 lat. Dzisiaj, w wieku 34 lat, mam dwójkę dzieci. Na szczęście istnieją metody, za pomocą których żylaki udało mi się zniwelować do ledwo zauważalnego stopnia. Z postaci średniozaawansowanej, udało mi się je zredukować do rozjaśnionych, ledwo widocznych pasemek na skórze. Pomogły mi w tym leki, które nabyłam za namową kilku osób z jednego forów dla matek. Chciałabym się podzielić swoim doświadczeniem tak, aby inne kobiety ciężarne wiedziały jakie kroki podjąć zaraz po poczęciu swojego dziecka.

Żel Savarix – czyli opinie po stracie moich pieniędzy

Swoje pierwszą próbę wyleczenia żylaków podjęłam po udaniu się do lekarza, kilka miesięcy po porodzie. Żylaki w początkowej fazie przybierały na wielkości, zmieniały kolor coraz bardziej na niebieski, aż w końcu stały się przyczyną ciągłego dyskomfortu i kompleksów. Tak jak każda kobieta – wstydziłam ubierać się spódniczki, eleganckie buty, a nawet korzystać z przyjemności życia codziennego takich jak basen i fitness. Kiedy udałam się do lekarza, nie wierzyłam, że jakiekolwiek leki mogą na to pomóc.

Lekarz jednak stwierdził, że jeśli nie uda się zredukować żylaków z użyciem żelu Savarix, może być konieczne przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego, którego się najbardziej obawiałam. Po rozpoczęciu kuracji z Savarixem, miałam pewne obawy co do jego skuteczności. Lista składników zawartych w żelu nie była zbyt pokaźna ani zachęcająca do dłuższego stosowania. Nie dość, że większość składników była pochodzenia laboratoryjnego to jeszcze w składzie znajdował się alkohol i gliceryna, czyli wysuszenie mojej skóry było wręcz gwrantowane. Po zastosowaniu żelu na żylaki Savarix po raz pierwszy nie zauważyłam większej różnicy. Żylaki dalej były opuchnięte i niebieskie, a ból nie ustępował. Po miesiącu kuracji obrzęk lekko zmalał, jednak kolejne tygodnie nie przynosiły już żadnej poprawy. Rozwój żylaków został zahamowany. Niestety nie zostałam wyleczona.

Druga terapia z żelem Varosin Forte Max

Po raczej nieudanej terapii postanowiłam poszukać gdzie indziej – w internecie – na forum dla osób w podobnej sytuacji, czyli na forum dla mam. Po otworzeniu nowego wątku, szybko pojawiły się w nim odpowiedzi. Kilka kobiet w podobnej sytuacji poleciło mi różne preparaty, w tym tańsze i droższe. Szczególnie polecany był żel Varosin Forte Max. Jedna z mam pokazała nawet swoje zdjęcia “przed i po”, co szczególnie przykuło moją uwagę i zdobyło moje zainteresowanie.

Żel zamówiłam i już po kilku zastosowaniach poczułam wyraźne znieczulenie. Obrzęk jeszcze się nie zmniejszył, ale nogi stały się lżejsze i mogłam przyjmować dowolne pozycje – w tym siedzieć przy biurku. Po miesiącu terapii obrzęk zaczął stopniowo się kurczyć, a żylaki stawały się jaśniejsze. W końcu po 3 miesiącach nie miałam już z nimi problemu. Stały się tak jasne, że praktycznie niewidoczne. W końcu udało mi się odzyskać piękno moich nóg i znów mogę ubierać się tak jak inne kobiety. Nie czuję się już gorsza i nareszcie jestem zadowolona ze swojego ciała. Ciąża to nie choroba i nie należy się jej bać. Na wszystko jest lekarstwo. Serdecznie polecam Varosin Forte Max, Agata. 🙂

6 Komentarze

 1. Nie mogę patrzec już na swoje nogi! Ten okropny kolor… ból… nie mam pojęcia jak będę w lato chodziła w krótkich spodenkach. A naprawdę próbowałam już wielu kremów, które nie zdawały egzaminu… Savarix wyróżniał się jednak lekkim… znieczuleniem, które powodował na nogach. Przynajmniej mogłam żwawiej chodzić. Nie miałam aż takich problemów z poruszaniem się jak do tej pory.
  Jednak problem nadal pozostaje, bo żylaki się ani trochę nie zmniejszyły.

  • Pani Mirosławo Z. – to chyba trzeba nieco zmienić kremy, z których Pani korzysta. Dobry krem powinien chociaż zniwelować pajączki (u mnie tak się stało).

   • Zgadzam się. Jeżeli krem po 3 tygodniach nie daje najmniejszych efektów, to trzeba szukać dalej. To nie są tabletki na stawy, które należy łykać minimum 4 miesiące, żeby zobaczyć efekty. W tym wypadku wszystko powinno zadziałać o wiele szybciej (proszę zwrócić uwagę, że jednak maści można używać max 3 tygodnie, czasami krócej). Proszę zastanowić się, czy nie lepiej będzie zamówić coś sprawdzonego tj. Varosin. Sama mam i sobie chwalę, mam już 2 tubkę, myślę, że po trzeciej już moje żylaki będą ledwo ledwo widoczne. Obecnie mam naprawdę ładniejsze nogi, mój lekarz był mile zaskoczony, jak zobaczył w jakim stanie są moje nogi.

     • Przyjmuję diosminę w kapsułkach razem z rutozydem, ale to nie są ogromne dawki.
      Sama znalazłam Varosin, który broń boże nie jest na receptę, można go dostać w zasadzie od ręki tutaj https://varosinforte.pl/, paczka przychodzi szybko i nie ma problemów. Efekty mnie bardzo zadowolają, ale zdaję sobie sprawę, że czasami po prostu nie każdy organizm dobrze reaguje na dane substancje.

 2. Savarix – niska cena, fajny skład, przyzwoite uczucie znieczulenia. Dopóki nie znajdę swojego nowego ulubieńca, to będę go używała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


61 − fifty three =