Żel na żylaki Pharma Solid – opinie moja i mojej mamy

Wszyscy wiemy jak to jest z tym dorastaniem, starzeniem się i dolegliwościami, które nas spotykają na naszej drodze w trakcie długiej wędrówki jaką jest życie. Nie jest tak łatwo uniknąć wszystkich nieprzyjemności, chorób, schorzeń itd. Prędzej czy później w życiu spotyka nas coś nieprzyjemnego, coś co uprzykrza nam życie, przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Nie musi być to koniecznie wynik starzenia się, może to wynikać z wypadku, niefajnych genów czy zwyczajnej ludzkiej niedbałości. Ja w swoim życiu miałam już do czynienia z kilkoma chorobami, w tym z jednym z bardziej upierdliwych schorzeń jakim są żylaki.

Pojawiły się żylaki – co teraz?!

U mnie żylaki pojawiły się po 25 roku życia, kiedy studiowałam. Prowadziłam głównie siedzący tryb życia, dużo jadłam żeby mieć energię i przez to miałam jakąś tam nadwagę. W rodzinie mama i babcia też mają żylaki, co z pewnością nie było bez znaczenia. Gdy je u siebie zauważyłam, dosłownie się przestraszyłam. Nie musiałam nawet iść do lekarza, a już wiedziałam z czym mam do czynienia.

Mama często na nie narzekała i musiała się smarować różnego rodzaju specyfikami. Niestety to nie pomagało. W końcu postanowiła poddać się zabiegowi chirurgicznemu i w taki sposób pozbyć się żylaków. Niestety po przeszło dekadzie jej żylaki wróciły, w mniej zaawansowanej postaci, jednakże wciąż były. Babcia mająca ponad 80 lat problem zignorowała, jej już nie zależy na młodych i atrakcyjnym wyglądzie. Natomiast ja i moja mama chciałybyśmy się jeszcze nacieszyć młodym, jędrnym ciałem.

Postanowiłam zacząć leczenie, bo wiedziałam, że nawet najmniejsze żylaki z czasem mogą przerodzić się w piekielnie paskudny problem natury estetycznej. Zapytałam swojej mamy co lekarz jej zalecił stosować na żylaki. Uznałam, że ten lek, który stosuje może pomóc także i mi – na mniej zaawansowaną formę żylaków.,
Lek, który wymieniła moja mama nosił nazwę Pharma Solid. Za moment powiem wam czy działa, jaki jest jego skład i czy warto go kupić.jak zapewniają producenci.

Żel na żylaki Pharma Solid – skład, skuteczność i moja opinia

Zakupiłam żel na żylaki Pharma Solid. Po posmarowaniu się tym żelem moja skóra przez krótki czas była bardziej nawilżona, jak gdyby lżejsza, a krem przyjemnie się wmasowywało. Skutki uboczne u nas raczej niezauważalne. Nie jesteśmy raczej alergiczkami.

Skład żelu Pharma Solid to trzy popularne we wszystkich organicznych kosmetykach ekstrakty, mentol i odrobina jakiegoś alkoholu. Lista składników nie jest zbyt pokaźna plus zawiera alkohol mogący podrażniać wrażliwą skórę, a nie daj boże żylaki.

Jeżeli chodzi o samo działanie to po dwóch tygodniach terapii żylaki zmieniły barwę z ciemno-niebieskiej na jasno-niebieską. Obrzęk się nie zmniejszył, a dyskomfort nie znikał. Po miesiącu efekt przestał występować i żylaki wróciły do stanu pierwotnego. Zdecydowałam się zmienić lek. Poszukałam w internecie.

Co znalazłam w internecie? Maść Varosin Forte Max

Jako że lubię szukać rozwiązań na własną rękę, postanowiłam popytać ludzi na forach internetowych co myślą o poszczególnych żelach na żylaki. Opinie były przeróżne, jednak wyjątkowo często wspominano o żelu na żylaki Varosin Forte Max zawierającym w składzie dosyć sporą i moim zdaniem wystarczającą ilość składników aktywnych. Zachęcona składem tak obszernym jak w żadnym innym leku, postanowiłam go zamówić. Jaki był efekt?

Skuteczność leku Varosin Forte Max po prostu mnie zaskoczyła. Nie wiedziałam, że zwykły żel może tyle zdziałać. Żylaki, które po zakończeniu pierwszej terapii jeszcze bardziej spuchły, po dwóch tygodniach leczenia zaczęły się zmniejszać, a ja zaczęłam czuć, że moje nogi stają się lżejsze. Fantastyczne uczucie ulgi i spokoju. Myślałam, że ta chwila nigdy nie nadejdzie. Ale jest! Udało się.

Varosin dał stałe efekty!

Minęły trzy miesiące od kiedy zakupiłam Varosin Forte Max. Zastosowała go również moja mama. U mojej mamy, która miała żylaki w cięższej formie zostały zniwelowane prawie w takim samym stopniu jak u mnie. Nie miałyśmy wątpliwości, że warto zapłacić kilkadziesiąt złotych więcej i móc cieszyć się nogami młodszymi o 10 lat.

Co do składu to znajduje się w nim kilkanaście ekstraktów, kilka olejków i inne składniki pobudzające krążenie w miejscach obrzęku. Wszystko to daje naprawdę zdumiewający efekt. Polecamy sprawdzić. 🙂