Venoruton Forte – opinie negatywne i skutki uboczne

Zawsze wydawało mi się, że mężczyźni nie mają problemów z żylakami. Byłem przekonany, że tylko kobiety cierpią na tą dolegliwość. Niestety na własnej skórze przekonałem się o tym, że faceci także mogą mieć z tym problem. Jestem sprzedawcą, prowadzę własny biznes i sam często stoję za ladą. Bywają dni, w których nie mam żadnych pomocników obok siebie, więc stoję nawet po 10 godzin dziennie. Myślę, że to jest główną przyczyną dla której pojawiły się u mnie żylaki. Przeprowadzając wywiad medyczny dowiedziałem się także, że w mojej rodzinie kilka kobiet również miało problem ze szczelnością naczyń krwionośnych, więc pewnie do tego wszystkiego dołożyły się także uwarunkowania genetyczne.

Venoruton Forte – moje opinie o tabletkach

Skutek tego wszystkiego jest taki, że musiałem znaleźć jakiś dobry suplement diety, który będzie mi pomagał zwalczyć uczucie ciężkich nóg i który będzie zapobiegać pojawianiu się nowych żylaków. Przejrzałem kilka dostępnych w aptece produktów i wybrałem tabletki na żylaki Venoruton forte. Sprawdziłem o nich opinie innych osób i wydawało mi się, że będzie to dobry wybór. Kapsułki sprzedawane są w dużych opakowaniach po 60 tabletek. Taka porcja wystarcza na cały miesiąc, bo na początku tabletki należy zażywać po jednej dwa razy na dobę.

Skład, zalecenia przy stosowaniu i skutki uboczne

W składzie znajdują się przede wszystkim rutozydy, które odpowiedzialne są za uszczelnianie naczyń krwionośnych i których spożywanie zaleca się w przypadku przewlekłej niewydolności żylaków. Borykałem się z tym schorzeniem, więc uznałem, że suplement będzie dla mnie dobrym wyborem. Kapsułki miały zmniejszać obrzęk i miałem je zażywać aż do momentu ustąpienia objawów. Potem w celach profilaktycznych powinienem brać jeszcze po jednej tabletce dziennie. Cała kuracja miała trwać przez około cztery tygodnie. Muszę przyznać, że nie wytrzymałem tak długo, bo kapsułki zaczęły wywoływać u mnie różne skutki uboczne. Pierwszym z objawów było swędzenie skóry na całym ciele. Potem doszła do tego jeszcze wysypka i zaczerwienienie. Nigdy wcześniej nie miałem żadnych alergii, wydawało mi się, że nie jestem na nic uczulony, ale te kapsułki zdecydowanie źle na mnie podziałały. W rezultacie po dwóch tygodniach przestałem je zażywać.

Uratowała mnie moja kochana żona

Moja żona widząc, że nadal mam problemy z żylakami postanowiła poszperać w sieci i dzięki temu znalazła maść o nazwie Varosin Forte Max. Żel dostępny był na aukcji internetowej, więc go zamówiłem. Dowiedziałem się, że preparat jest bezpieczny dla zdrowia, bo stworzono go tylko z naturalnych składników. Maścią smarowałem się codziennie rano i wieczorem. Efekt był taki, że po czterech tygodniach moje nogi powoli wracały do starej formy. Przede wszystkim nie miałem już tak dużych obrzęków. Poza tym, żylaki stawały się coraz mniej widoczne, a skóra na nogach była bardziej elastyczna i gładka. W sumie zużyłem dwa opakowania tej maści i teraz mogę powiedzieć, że jest ona skuteczna. Działa powoli, ale najważniejsze, że przynosi dobre rezultaty bez skutków ubocznych.

Drodzy Panowie, jeśli borykacie się z żylakami, jeżeli nie wiecie jak sobie poradzić z tym schorzeniem. To rekomenduję Wam ten żel. Wy także zasługujecie na dobre zdrowie.