30 tabletek Venescin forte opinie osoby kochającej sport

Venescin forte opinie

Żylaki to dla mnie trudny i smutny temat ponieważ przypominają mi one o moich ograniczeniach zdrowotnych. Od najmłodszych lat byłem osobą aktywną fizycznie, która aktywnie uprawiała sport. Zajmowałem się między innymi: bieganiem, jazdą na rowerze, rolkach czy graniem w piłkę z kolegami. Z biegiem czasu wszedłem dorosłe życie ale jednak mimo to zachowałem swoje sportowe pasje. Uprawiałem sport w mniejszym wymiarze czasu jednak mimo to nadal regularnie przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Najgorszy jest dla mnie okres w którym znajduję się obecnie ponieważ ból nóg oraz żylaki skutecznie odebrały mi pasję mojego życia jaką jest sport. W tej kwestii na szczęście wiele się zmieniło ale opowiem o tym poniżej.

Jakie próby podjąłem, aby wrócić do uprawiania sportu?

Moją pierwszą nieudaną próbą był zakup leku venescin forte.

Venescin forte opinie

Którego zakup poleciła mi żona. Często widzieliśmy reklamę tego produktu w telewizji dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup. Venescin forte to pastylki do łykania dwa razy dziennie. Produkt stosowałem regularnie przez okres miesiąca zgodnie z zaleceniami, które znalazłem na dołączonej ulotce. Tabletki w żaden sposób nie zadziałały. W końcu zrezygnowany rzuciłem je w kąt i zacząłem szukać innych metod walki z problem.

Varosin Forte Max – rozwiązanie na moje dolegliwości

Wpadłem na pomysł, że jeżeli tabletki nie spełniają swojej funkcji to może warto zażywać lek w innej formie. I tak sięgnąłem po maść jaką jest Varosin Forte Max.

Varosin opinieZ zapałem zacząłem ją stosować przeszło półtora miesiąca temu. W pierwszych tygodniach kuracji nie zauważyłem żadnych wyraźnych zmian. Przez to wkradło się we mnie zwątpienie ale nadal stosowałem środek.

Jednak jak już w dalszym okresie zostałem za to nagrodzony, ponieważ już w drugim tygodniu żylaki zaczęły się wyraźnie zmniejszać! W trzecim tygodniu stosowania maści nogi przestały mnie boleć, mój chód stał się lżejszy i bardziej sprężysty. Dzięki preparatowi Varosin Forte Max znów mogę cieszyć się życie i aktywnie spędzać czas.

6 Komentarze

  1. Hmmm, ja też niestety wielokrotnie nacięłam się na różne preparaty, które średnio skuteczne były i powoli się zastanawiam, czy nie stosować i drażetek, i kremów.

    • Tylko pytanie, czy nie obciążysz sobie tym zbytnio żołądka i wątroby. W końcu tabletki są bardziej inwazyjne od kremów, ale kto powiedział, że lepsze.

  2. Ehhh, skąd ja to znam, że kupuje się produkt, bo go tak namiętnie w tv reklamują… Niestety najczęściej jest tak, że nic to nie daje mimo super obietnic. 🙁

  3. Szkoda tylko, że w tych tabletkach Venescin oprócz substancji, które powinny działać bezpośrednio na układ krążenia, znajdują się też wypełniacze tj. “skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian, kalafonia, olej rycynowy, guma arabska, talk, sacharoza, indygotyna, żółcień chinolinowa”
    Okropieństwo, nie wzięłabym tego do ust…

  4. Hej. Jestem po półtorej miesiąca zażywaniu Venescinu i jego skuteczność mogę ocenić na 3/5. Nogi wydają się nieco bardziej mniej obrzęknięte, ale powiem Wam, że nie jestem rozczarowana, bo kosztuje on grosze. 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


one × = four