Po stosowaniu kapsułek Cyclovena – opinie subiektywne

Żylaki są niestety u mnie rodzinne, więc od zawsze wiedziałam, że mnie raczej nie ominą. Tym bardziej, że prowadzę raczej siedzący tryb życia. Długo szukałam odpowiedniego leku na nie. Nie było łatwo.. Stało się to dla mnie priorytetem, bo jak każda kobieta chciałam pięknie wyglądać, zakładać sukienki czy krótkie spodenki w lato. Na początku próbowałam je zminimalizować domowymi sposobami, ale jak wiadomo – żylaki to już raczej problem medyczno-kosmetyczny i trzeba szukać rozwiązań w tych dziedzinach.

W aptece kupiłam lek cyclovena – z prostego powodu. Skusiła mnie cena.

Cyclovena opinie

30 kapsułek czyli 30 dni stosowania, wszystko się pięknie zapowiadało. Po kilku dniach miałam wrażenie, że żylaki chyba trochę zmalały. Szkoda że był to jednak po prostu efekt placebo. Tak bardzo chciałam się pozbyć żylaków, że wierzyłam w ich “znikanie”, tym bardziej, że to był mój pierwszy lek tego typu. Po miesiącu stosowania nie widziałam żadnych zmian, jak były tak zostały. Nie wiem czy lek rzeczywiście działa u innych osób, u mnie niestety się nie najlepiej sprawdził.

Przyznam, że mocno mnie to przygnębiło i miałam już czarne myśli, ale stwierdziłam, że nie poddam się tak łatwo. W aptece miła Pani poleciła mi Varosin Forte Max. Kupiłam i to była dobra decyzja.

Varosin Forte Max opinie

Na początku oczywiście obawa, czy zadziała. Po tygodniu nie zauważyłam dużych zmian, ale miałam wrażenie, że moje nogi są “lżejsze”. Po około 2, może 3 tygodniach niektóre z żylaków rzeczywiście się zmniejszyły, a co niektóre – zniknęły całkowicie. Byłam w szoku. Po ponad miesiącu stosowania mogłam wreszcie założyć krótką sukienkę, buty na obcasach i wyjść do ludzi!

Dawno nie czułam się tak dobrze w swojej skórze, moje nogi wyglądają teraz nieziemsko. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić ten preparat jako sprawdzony produkt. Mimo ustąpienia żylaków, dalej stosuję produkt profilaktycznie i do tej pory problem nie powrócił. Jestem tak bardzo zadowolona, że uśmiech nie znika mi z twarzy. Polecam, jeśli u kogoś nie działają inne środki. Można się bardzo miło zaskoczyć