Phlebodia – opinie o nieskutecznym leku

Phlebodia opinie

Od kilku lat miałam problemy z uczuciem ciężkości nóg oraz pękającymi naczynkami – pajączki najczęściej pojawiały się pod kolanami i wyglądały bardzo nieestetycznie. Wyobraźcie tylko sobie pełno małych niebieskich i czerwonych plamek na Waszych nogach! Dodatkowo, kiedy bywały dni, że dużo stałam czy chodziłam – żyły na moich nogach robiły się coraz bardziej widoczne.

Opinie o tabletkach Phlebodia

“Piękne” bulwy oraz tęcza na moich nogach powodowały, iż wstydziłam się założyć spódnicę bądź jakiekolwiek inne ubranie krótsze niż do kostek! Skuszona różnego rodzaju reklamami, jakimi zasypują nas wszystkie media – sięgnęłam po produkt o nazwie Phlebodia.

Phlebodia opinie

Producent w ulotce zapewniał o skuteczności jego działania. Moje nogi znów miały być piękne i pozbawione jakichkolwiek “ozdób” w postaci żylaków. Lek stosowałam zgodnie ze wszystkimi zaleceniami na ulotce. Niestety, pomimo regularnego zażywania tabletek przez dobrych pare tygodni, nie zauważyłam żadnych większych rezultatów. Nogi nadal były upiększone popękanymi naczynkami oraz wypukłymi żyłami!

Potrzebowałam czegoś lepszego, bo miałam dosyć męczarni

Zrozpaczona zaczęłam przeglądać różnego rodzaju fora internetowe oraz czytać opinie innych osób borykających się z podobnymi problemami.

Natrafiłam na kilka postów, w których użytkownicy opisywali w pozytywny sposób działanie żelu – Varosin Forte Max.

Varosin Forte Max

Początkowo nastawiona byłam do specyfiku sceptycznie – w końcu byłam po kilkutygodniowej kuracji lekiem, który miał w cudowny sposób zniwelować żylaki na moich nogach. Stwierdziłam jednak, iż co mi szkodzi spróbować raz jeszcze. I tak też zamówiłam opakowanie żelu i z niecierpliwością czekałam. Po otrzymaniu przesyłki przystąpiłam do stosowania żelu zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Po kilku dniach zauważyłam pierwsze efekty – niebieskie i czerwone pajączki pod kolanami stały się mniej widoczne!!

Podsumowanie jest tylko jedno! Polecam go każdemu!

Coraz pozytywniej zaczęłam podchodzić do mojego nowego preparatu, bo skoro te drobne żyłki zaczęły znikać to jest i szansa na to, iż większe żylaki staną się mniej widoczne! Ku mojemu zaskoczeniu – po kilku tygodniach stosowania produktu “bulwy” na moich nogach zaczęły się wchłaniać! Obecnie jeszcze nie zniknęły, jednak wygląd moich nóg znacząco się poprawił! Do tego stopnia, iż nie wstydzę się założyć spódnicy i cieńszych rajstop czy też sukienki! Znowu czuje się piękna! Jeśli tylko macie podobne problemy – gorąco zachęcam, aby spróbować żelu Varosin Forte Max, bo jest naprawdę skuteczny!

6 Komentarze

  1. Właśnie mam dużo pajączków na nogach i codziennie znajduję nowe… Myślałam, że taki mój urok, ale chyba będę musiała wreszcie wybrać się do lekarza i coś z tym zrobić. Dużo się naczytałam o żylakach i boję się, że ich dostanę! Myślicie, że mogę sobie kupić jakiś krem w aptece, żeby smarować jeszcze przed wizytą u lekarza?

    • Jasne, że tak się zdarza! Ale to wtedy trzeba kupować naprawdę na niesprawdzonych i nieoryginalnych stronach. Ale ludzie sami się o to proszą, nie szukając rzetelnych dostawców.
      PS. Daj znać, jak tam z przesyłką.

  2. Super, że w necie teraz można przeczytać całe historie i opinie o różnych kremach. Gdyby nie to, pewnie nie wiedziałbym co wybrać. A zauważyłem, ze w aptekach też lubią polecać to, co im po prostu zalega na półkach i czego nie mogą się pozbyć. :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


4 × ten =