Lekarz polecił mi Diosminex max – opinie po 2,5 miesiącach stosowania

Diosminex max opinie

Kiedy byłam w ciąży przeszłam bolesne zapalenie żył. Chociaż dzięki wdrożonemu leczeniu problem odszedł, to część dolegliwości pozostała. Na mojej nodze pojawiły się pierwsze żylaki, po ciężkim dniu wracał ból i opuchlizna. Podejmowałam wiele prób rozwiązania problemu: począwszy od snu z kończyną w górze, masaży, aktywności fizycznej, utracie na wadze a skończywszy na przeróżnych żelach i maściach na bazie kasztanowca czy heparyny. 

Lekarz internista polecił mi abym przyjmowała diosminex max, nie zauważyłam niestety żadnej poprawy.

Diosminex max opinie

Kurację przeprowadzałam długo (2,5 miesiąca) i skrupulatnie, na czym ucierpiał jedynie mój portfel. Wiedziałam, że nie mogę pozwolić sobie na długi odpoczynek i oszczędzanie nogi, ponieważ całą energię wkładałam w opiekę nad maleńkim synkiem a moje potrzeby odkładałam na drugi plan. Mijały miesiące, a ja powoli zaczynałam wierzyć, że buty na obcasach pozostaną dla mnie jedynie wspomnieniem.

Wszystko jednak zmieniło się gdy opowiedziałam o swoich zmaganiach teściowej. Większość czasu w pracy spędza “na nogach”  i problem żylaków nie jest jej obcy. Zażegnała swoje dolegliwości od kiedy zaczęła stosować Varosin Forte Max. Byłam bliska utraty nadziei, że cokolwiek jest w stanie mi pomóc, pomyślałam jednak, że nie mam nic do stracenia. Bardzo zachęcił mnie przyjazny skład produktu i lekka formuła, dzięki czemu wchłania się szybko nie brudząc ubrań czy pościeli. Dodatkowo po około tygodniu stosowania zauważyłam, że wieczorem nie doskwiera mi uczucie ciężkości i ból, po kolejnych dwóch tygodniach stosowania kremu zauważyłam niemal zupełne cofnięcie się zmian wizualnych.

Ciężko znaleźć słowa, które opiszą moją radość z odkrycia Varosin Forte Max.

Varosin Forte Max

Po wielu miesiącach błądzenia i nieudanych próbach odnalazłam ten CUD, który był w zasięgu ręki! Znów mogę zakładać sukienki, spódnice, cienkie pończochy bez uczucia skrępowania, a do mojej garderoby powróciły buty na obcasach. Znów czuje się lekko, atrakcyjnie i pełna sił. Serdecznie polecam Varosin, efekty przewyższają najśmielsze oczekiwania.

5 Komentarze

  1. To prawda, Varosin ma to do siebie, ze nie zostawia śladu ani na skórze ani na ubraniach. Z kolei Opokan, gdy się go dobrze nie rozsmaruje to nieprzyjemne białe ślady zostawia. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*