Kapsułki na żylaki Manogstan – opinie o krótkiej przygodzie z suplementem firmy Swanson

Chciałabym przedstawić wam opinię na temat dwóch suplementów, które zastosowałam w zwalczaniu żylaków. Do zakupu pierwszego suplementu nakłoniła mnie reklama widniejąca na jakiejś stronie z suplementami. Drugi suplement poleciła mi przyjaciółka, która wiedziała, co się dzieje z moimi nogami. Jako osoba, która lubi wszystko weryfikować i mieć pewność, że informacje przez nią podawane są zgodne z prawdą, a nie tylko subiektywnym odczuciem, po zakończonej kuracji wypytałam również inne osoby co myślą o podanych przeze mnie suplementach. Zanim jednak przejdę do oceny i podania najważniejszych informacji, powiem jak wyglądała moja historia z żylakami

Kapsułki Manogstan – po co mi były?

Problem z żylakami może dotyczyć praktycznie każdego. Żylaki pojawiają się najczęściej u kobiet w wieku 25 – 50 lat. Ja zauważyłam je dopiero jak zrobiły się wyraźnie niebieskie i nadawały moim nogom charakterystyczne uczucie ciężkości. Moje nogi były przepełnione krwią, której tam nie powinno być. Nie chciałam tego czuć ani unikać ubierania się w to co uwielbiam w sezonie letnim – krótkie spódniczki i spodenki do joggingu. Z czego wziął się ten problem? Nie mam pojęcia. Nigdy nie byłam w ciąży, całe życie dbałam o linię, a w rodzinie nie miałam przypadków osób mających styczność z tym wstydliwym problemem. No cóż, skoro problem już mnie dotyczy to trzeba go jakoś pokonać.
Do walki z żylakami wybrałam metody konwencjonalne, takie jak stosuje każdy na początku. Czyli zamówiłam kapsułki. Kapsułki, które zasugerowała mi reklama na jakiejś stronie.

Kapsułki na żylaki Swanson Mangostan – Suplement z reklamy

Swanson Mangostan to kapsułki, które mają dość unikalny skład. Na stronie, na której zamawiałam suplement napisane jest, że zawiera mangostan oraz żelatynę. Lista składników nie jest długa, ale za to nie są to składniki, które mogą zaszkodzić. Oczywiście jak w przypadku każdych kapsułek skutki uboczne mogą obejmować podrażnienia jelit, żołądka itp. Mogą powodować nudności, biegunkę itd u osób nadwrażliwych. Ja jednak tego problemu nie miałam.

Swanson Mangostan – Czy działa?

Po 7 dniach łykania kapsułek obrzęk pozostawał taki sam jak wcześniej. Siedzenie dalej było niekomfortowe.
Po 14 dniach? To samo…
Po miesiącu? Coś zaczęło się dziać, nogi stały się lekko lżejsze, ale to nic szczególnego.
Dwa miesiące i opuchlizna dalej pozostaje. Nadchodzi lato, a ja nie mogę się w nic ubrać.
Przerwałam zabawę z kapsułkami Swanson Mangostan.

Porada przyjaciółki – Varosin Forte Max

Zasięgnęłam po poradę przyjaciółki, która wiedziała jaki mam problem. Ona również miała z tym do czynienia. Zapytałam “xxx, czy możesz mi polecić lek na żylaki, który stosujesz?”. Odpowiedziała twierdząco. Wspomniany przez nią preparat to Varosin Forte Max.

Żel Varosin Forte Max ma bardzo bogaty skład. Znajdują się w nim różnego rodzaju wyciągi, olejki, flawonoidy i substancje pochodzenia roślinnego. Istotnych składników w składzie jest ponad 20. Wszystko jest naturalne, a maść wchłania się bardzo szybko, przez co zaraz po posmarowaniu nóg, mogę założyć spodnie i skarpetki.

Efekty działania Varosinu

Po posmarowaniu żel szybko się wchłonął. Odczułam efekt schładzający i sporą. Używam przed snem i po obudzeniu się.

Po 7 dniach: mały efekt przynoszący ulgę, szczególnie kilka godzin po posmarowaniu. Leży się i siedzi lepiej niż zwykle. Mogę spędzić dłuższy czas w jednej pozycji.
Po 14 dniach: mała poprawa w kolorze żylaków. Zrobiły się jaśniejsze.
Po 30 dniach. Efekt rozjaśniający już chyba lepszy być nie może.
Po 60 dniach: Nie ma obrzęku! Żylaki są bardzo małe, a przy okazji rozjaśnione. Kompleks można powiedzieć WYLECZONY!

Jest lato, a ja w porę wyleczyłam żylaki. Mogę ubierać to co mi się podoba i nie mam cały czas z tyłu głowy obawy o to co dalej z nimi będzie. Suplement Varosin Forte max poleciłam swoim dwóm innym koleżankom. One również były zadowolone z efektu i potwierdziły jego skuteczność. Warto wypróbować.