Kapsułki na żylaki Butchers Broom – opinie po “rzeźniczym” przepłaceniu

Cześć! Na imię mam Julia, mam 22 lata, kończę studia licencjackie na kierunku geofizyka w geologii. Na razie nie pracuję, ale dorabiam sobie w weekendy tak żeby wystarczyło na niezbędne mi rzeczy. Skoro znacie już ogólny obraz mojej osoby to teraz powiem wam co mi doskwiera i siedzi na duszy od jakiegoś czasu. Jest to pewne schorzenie, o którym słyszały chyba już wszystkie kobiety na ziemi. Są nim żylaki i potrafią z dnia na dzień zrujnować to co budowałyśmy przez tyle lat – pewność siebie, poczucie piękna i kobiecości.

Opinie o Butchers Broom i krótka recenzja problemów z żylakami

Fioletowe, czasem niebieskie i poskręcane żyły na łydkach, okazjonalnie w okolicy stóp potrafią zniszczyć mniemanie o sobie i własny wizerunek w oczach innych w błyskawicznym tempie. Jak umówić się z chłopakiem? Jak wytłumaczyć się z noszenia długich spodni w ciepłe dni? Każdy od razu wie o co nam chodzi. Do żylaków najlepiej podejść ze spokojem i nadzieją, że da się je wyleczyć. Jest to choroba podobna do pajączków, pękających naczynek itd, itd. Można sobie z nią poradzić, ale wymaga to co najmniej kilku miesięcy cierpliwości. Jeśli chcemy natychmiastowego efektu to niestety będziemy musieli sporo zapłacić, bo profesjonalny zabieg w klinice to koszt około 4000 zł. Nie mając takiej sumy pieniędzy, postanowiłam skorzystać z proponowanych przez farmaceutów suplementów.

Tani lek o adekwatnych efektach – Kapsułki Butchers Broom

Mając pewne zaufanie do marki Swanson, która jest jedną z najpopularniejszych marek na rynku suplementów, zdecydowałam się na wybór ich preparatu. Kapsułki na żylaki butchers broom stosowałam przez 2 miesiące. Skład tych kapsułek to ruszczyk kolczasty w ilości 470 mg. Skutki uboczne raczej nie występują, chyba że u osób z alergią na ruszczyk. Lek wybrałam za poleceniem na jakiejś stronie. Chyba z reklamy, na próbę. Miałam aż 100 kapsułek za niecałe 30 zł. Łykałam dwie dziennie.

Lek przez cały okres stosowania nie pokazał większego działania. Pomimo ciągłego i dokładnego używania, skuteczność stała na niskim poziomie. Szczerze mówiąc za taką cenę nie można się było wiele spodziewać. Po zjedzeniu wszystkich kapsułek byłam raczej rozczarowana i zniechęciłam się do tej marki.

Żel, który kupiłam później polecił alternatywny specjalista w internecie

Na pewnym specjalistycznym portalu medycznym zapytałam o to jaka forma leku będzie skuteczna i przy okazji mało inwazyjna. Otrzymałam odpowiedź, że najlepiej wybrać żel. Dlatego że stosowany miejscowo może całkowicie się wchłonąć w miejsce występowania opuchlizny i na pewno nic się nie zmarnuje. Wybrałam Varosin Forte, bo miał dobre opinie. Używałam go przez miesiąc. Na ulotce wymieniono ponad 10 składników, w tym olejki eteryczne i bezpieczne wyciągi. Wszystkie składniki naturalne.

  • Przez pierwszy tydzień niedużo się zmieniło. Ale jednak wieczorami nie doskwierały mi nasilone dolegliwości.
  • W drugim tygodniu przestałam czuć ból w ciągu dnia. Swędzenie też zmalało. Nie czułam takiego ucisku w nogach.
  • Po trzech tygodniach barwa zmieniła się z fioletowej na jasny niebieski. Żyły zaczęły się stopniowo cofać do środka.
  • Po czterech tygodniach żyły wyglądały tak jak kiedyś. Nic nie wychodziło i przestałam się wstydzić swojego wyglądu.

Ulga po wygranej walce z żylakami była wręcz niesamowita. Nareszcie mogę pochwalić się koleżankom swoimi nowymi kreacjami z garderoby. Teraz dodatkowo ćwiczę, aby efekt utrzymał się przez jak najdłużej. Dbajcie o swoje zdrowie i wybierajcie swoje leki rozsądnie. Pozdrawiam.